Letní turnaj o 10.000Kč

Jako každé léto si u nás během léta můžete kvalifikovat na turnaj o 10.000kč. Letos  budeme hrát 27.8.2017 od 9.00. Přijďte si zatrénovat a zároveň kvalifikovat na turnaj.

Ve finále ligy dvojic naše týmy neuspěly

Nejlepší umístění z našich kopřivnických týmů získala Tatra metalurgie (Michal Dej, Zbyněk Hoďák), která skončila celkově šestá. Perfektní komentář ke včerejšímu finále přináší Petr Roubalík z Xbowling ValMez viz. níže. Celkové výsledky jsou zde.

Tým XXX vyhrál devítkový turnaj

V sobotu jsme úspěšně ukončili bowlingovou sezónu grilovačkou a devítkovým turnajem dvojic. Ten nakonec vyhrál team XXX ve složení Jiří Zátopek a Mirek Machala. Druzí skončili Draci a třetí Black Horse. Letos opět v devítkovém turnaji nepadla 300 (šampus) a tak jsem vyhlásil osmičkový, ale ani v něm po třech hrách borci 300 nehodili. A tak v sedmičkovém kolem 1.00 hodiny ranní hodil Mirek Machala...

Sobotní grilovačka bowlingové ligy

Akci „Prase 2017“ začneme v sobotu 24.6.2017 a to od 15.00 naražením bečky Radegastu (prvních 100 piv zdarma). Od 16.00 začne turnaj bowlingu, zatím to vypadá na trojice. Počasí máme zamluvené,  letní bazén vypuštěný, takže se zchladíme jen pivkem.

Finále ligy dvojic – skupina útěchy

S velkým náskokem vyhráli Gemini (Milan Prokop, Mirek Mrocek) o 10 bodů před týmem Šňůrci (Lenka a Libor Jurečkovi) . O třetí místo musel rozhodnout celkový nához ( týmy měli stejný počet bodů), v kterém byl lepší tým Aliens (Mirek a Jiří Švec). Gratulujeme !!!

PITBULL JSOU MISTŘI

Nejlepším kopřivnickým bowlingovým týmem se stal tým Pitbull, který ve finále s přehledem zdolal Barracudu. V boji o třetí místo porazili KMH Závišice věčně čtvrté Elány. Loňské prvenství neobhájili Frajeři, kteří se neprobojovali do dnešního finále a tak předali minimálně na pár měsíců putovní pohár Pitbullům. PITBULL

Do nedělního play-off postupují Draci a a Heimat

Dramatické zápasy byli k vidění v před kole play-off, kdy  rozhodovala každá kuželka v třetím zápase. Draci nakonec v třetím zápase vyhráli o 4 kuželky a Heimat pouze o dvě kuželky. DRACI  – LVI 697: 653 ( 6:1) 728:701 (2:5) 646:642 (5:2) HEIMAT : XXX 695: 681 (5:2) 643: 679 (1:6) 688:686 (5:2)

Tatra Metalurgie obhájila prventsví

Tatra Metalurgie ve složení Michal Dej a Zbyněk Hoďák obhájil prvenství v  bowlingové lize dvojic. Na druhém místě skončila Geofyzika (  Mirek Maloušek, Pavel Bartoň, Martin Winkler) a třetí se umístili Frajeři (Luba Král, Kamil Příhoda).  Všechny tří týmy nás budou reprezentovat ve velkém finále ve Frýdku a Valašském Meziříčí. Všem týmům děkuji za účast a vítězům gratuluji !!!!

KMH Závišice má největší nához za měsíc květen

Posledním vítězem deseti piv v letošním ročníku ligy je KMH Závišice. V květnu nikdo nepřekonal jejich nához 779b. Gratuluji !!!

Nejlepší jednotlivci Kopřivnické ligy

Už po několikráte nejlepším jednotlivcem mezi muži se stal Mirek Machala s náhozem 184,35b ( do tabulky o permanentku se započítávají jen muži kteří mají min. 15 her) , mezi ženy znovu vyhrála Hanka Šulová s náhozem 174b ( celkově 11. místo i mezi muži !!! ). Gratulujeme !!!