VÝSLEDKY  LIGY DVOJIC

SPONZOŘI

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH SKUPIN

SKUPINA A        
         
    počet her Průměr body
1. GEOFYZIKA 9 340,0 30
2. BC ŠTRAMBERK 9 340,1 21
3. KH ZÁVIŠICE 9 347,7 20
4. ESPERTO 9 302,1 1
         
SKUPINA B        
         
    počet her Průměr body
1. GEMINI 8 352,3 21
2. PITBULL 8 334,0 19
3. HAVANA 8 319,3 17
4. BLACK HORSE 8 327,8 16
5. KOULAŘI 8 285,0 7
         
SKUPINA C        
         
    počet her Průměr body
1. FRAJEŘI 8 330,125 24,5
2. CONTI 8 320,5 21,5
3. ŠŇŮRCI 8 299,25 16
4. TAMETAL 8 277 15
5. BC KOPŘIVNICE 8 241,5 3
         
SKUPINA D        
         
    počet her Průměr body
1. DREAM TEAM 8 342 28
2. ŽRALOCI 8 346,375 18
3. BRAŠINOVÉ 8 311 16
4. METALURGIE 8 305,375 15
5. ŠKOTI 8 269,875 3
  Hráč her průměr maximum bodů
1. Milan Povala 4 195,00 214 2
2. Roman Koliba - Roko 4 187,25 239 3
3. Pavel Bartoň 9 185,89 201 8
4. Libor Jurečka 8 179,25 216 7
5. Mirek Machala 9 179,11 202 6
6. DALOŠ 8 178,25 214 5
7. Hanzy 4 178,00 196 4
8. Mirek Mrocek 8 177,88 205 6
9. Milan Prokop 7 177,29 205 4
10. Jindra Sova 8 174,88 223 6
11. Honza Rylko 9 173,56 262 4
12. Radim Jurečka 8 173,50 217 6
13. Jara Zrunek 8 172,88 249 4
14. Petr Štěrba 5 171,00 182 2
15. Adam Pavlínek 4 170,50 189 2
16. Kamil Příhoda 8 168,50 200 4,5
17. Honza Kečvar 1 168,00 168 1
18. Radim Hruškovský 8 166,88 245 4,5
19. Michal Dej 8 166,75 201 5
20. Jana 3 166,33 182 0
21. Pavel Křistek 8 164,13 204 5
22. Hanička Šulová 8 163,13 187 7
23. Luba Král 8 162,38 197 6
24. Michal kelnar - Majkl 8 161,75 207 4
25. Robin Kundel 9 160,78 184 4
26. Lumir 6 160,17 182 1
27. Martin Daňhel 8 158,38 208 6
28. Tomáš 4 157,75 196 3
29. Česta Novobilský 4 156,75 177 1
30. Čabák 4 155,50 180 4
31. Mirek Maloušek 9 154,33 199 6
32. Iveta Hruškovská 8 153,63 166 5
33. Pepa - Šuplík 7 150,86 202 3
34. Mirek Kaňa ml - Fazol 4 150,00 181 0
35. Mira Daňhel 4 149,75 178 0
36. Jirka Zátopek 1 147,00 147 1
37. Mojmir 6 142,83 157 0
38. Kurri 4 142,75 160 1
39. Pepa Zátopek 4 141,00 169 2
40. Pavel Vita 8 140,25 175 3
41. David Zátopek 8 138,63 150 2
42. Milan Rossencweig 4 128,25 146 1
43. Stanisla Kurečka Becker 8 128,00 170 1
44. Kefa 4 127,75 136 0
45. Kika 4 124,50 154 1
46. Michal Nosek 6 123,33 148 2
47. Lenka Jurečková 8 120,00 154 3
48. Pepík Příhoda 4 115,75 146 0
49. Filip Petrov 2 115,50 120 0
50. Lucie 4 114,00 132 1
51. Michal Matzke 4 113,25 124 1
52. Miloš 1 101,00 101 0
Skupina A - semifinále (18.11.2019 od 19.00h) (viz. P = průměr ) A1 GEOFYZIKA C1 FRAJEŘI B2…
Celý článek
Nanejvýš dotovaný turnaj v sezoně vyhrál Michal Dej, když v pěti zápasové bitvě porazil Jirku Zátopka (…
Celý článek
Dramatický závěr mělo finálové skupiny ligy dvojic. Až v posledním kole se rozhodovalo o medailovém umístění.  O…
Celý článek